Darujte
zdravie

Dermatológia

Dermatologická (kožná) ambulancia v RYANT clinic

Ak máte kožný, či slizničný problém, pomôže vám ho riešiť naša súkromná dermatologická ambulancia v Žiline na čele s kožným lekárom MUDr. Tomášom Ryantom. Každodennou náplňou našej práce je diagnostika a liečba ochorení a nedokonalostí kože.

Čo liečime?

 

​​​​Sme súkromná klinika urológie, dermatológie a estetickej medicíny v Žiline. Klientov privítame v príjemnom a diskrétnom prostredí. Veľkou výhodou je špičkové prístrojové vybavenie, vrátane laserových prístrojov a vlastná, plne vybavená zákroková sála. Pri liečbe teda dokážeme efektívne kombinovať medikamenty s inými metódami modernej medicíny.

Dermatologická ambulancia RYANT clinic

Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne a teda liečbu nastavujeme každému na mieru. Výsledkom tohto prístupu sú často lepšie zdravotné i estetické výsledky. 

Ako postupovať?

Na začiatku je potrebné sa objednať. Objednáva sa na presný čas, aby ste mali dostatok času konzultovať s lekárom svoj problém. Toto úvodné vyšetrenie stojí 17 €. Na základe tohto rozhovoru vám lekár predostrie všetky možnosti liečby a nastaví vám liečbu. Ak to bude potrebné, následne vás objednáme na samotný chrirurgický / estetický zákrok alebo na laserové ošetrenie.

Výmenný lístok od vášho všeobecného lekára nepotrebujete, je však lepšie (nie nevyhnutné) doniesť si svoju zdravotnú dokumentáciu.

Viac informácií z oblasti Dermatológie a estetickej medicíny, vrátane ceny za jednotlivé zákroky a ošetrenia nájdete na domovskej stránke RYANT clinic.

MUDr. TOMÁŠ RYANT dermatológ špecialista

Od roku 2007 pracoval vo viacerých prestížnych slovenských klinikách estetickej medicíny ako aj v Českej republike v ambulancii kožných a pohlavných chorôb. Absolvoval pracovné stáže na Klinike alternatívnej liečby kožných chorôb Leutenberg v Nemecku a v Diagnose Centre Lommel v Belgicku.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
O čom píšeme
článok / Apr 03 2017
Dôležitosť absolvovať preventívne prehliadky tkvie najmä v tom, že počas nich sa pacient dozvie pravdu o sv...
článok / Mar 12 2017
Vasektomia je kombináciou dvoch slov „vas“ z latinského vas deferens, čo znamená semenovod a „ektomia“...
článok / Feb 20 2017
Batoliace sa deti, bezsenné noci, neexistujúci sexuálny život, či neschopnosť predstaviť si seba samého ako...