Darujte
zdravie

Urologická ambulancia • Urologická Klinika

Žilina

OC Tambor Prielohy 8430/1B, 010 07, Žilina - Solinky
bezplatné parkovanie
bezbariérový prístup
+421 950 526 846
Po 07:00 11:30 - 12:00 16:00
Ut 07:00 11:30 - 12:00 18:00
St 07:00 11:30 - 12:00 16:00
Št 07:00 11:30 - 12:00 16:00
Pi 07:00 11:30 - 12:00 16:00
So 07:00 - 12:00

Urologická ambulancia Žilina

Naša súkromná urologická ambulancia je miestom, kde sa budete cítiť diskrétne, v pohode a bez obáv. Príjemné priestory, skúsený tím špecialistov, moderné technológie a nadštandardná individuálna starostlivosť. Naša urologická ambulancia má pre vás vždy dvere otvorené.

Od preventívnej prehliadky po chirurgické zákroky

Súkromná urologická ambulancia na Klinike Zdravia poskytuje bežné preventívne urologické prehliadky a rieši rôzne zdravotné ťažkosti. Ponúka však ešte viac ako iné urologické ambulancie - súčasťou našej práce sú aj špecializované chirurgické zákroky. S čím všetkým vám teda vieme pomôcť?

Poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť, ktorá začína preventívnou urologickou prehliadkou, vyšetrením flexibilným video cytoskopom a odkonzultovaním akýchkoľvek zdravotných či estetických urologických problémov - od problémov s erekciou cez ochorenia prostaty po operácie hydrokély.

Fokusovaná rázová vlna

Špičkovým neinvazívnym prístrojom od firmy Storz Medical riešime erektilnú dysfunkciu, plastickú induráciu penisu či chronické bolesti panvového dna. Ide o bezbolestnú terapiu s vynikajúcimi výsledkami.

Chirurgické zákroky v lokálnej anestézii

  • Vazektómia (odstránenie plodnosti u mužov)

  • Frenulotómia (operácia skrátenej uzdičky)

  • Obriezka, cirkumcízia (odstránenie predkožky penisu)

Tieto chirurgické zákroky prebiehajú v lokálnej anestézii. V prípade, že uprednostňujete zákrok v celkovej anestézii, naša urologická ambulancia poskytuje aj takú možnosť. Všetko robíme pre vaše pohodlie. 

Jednodňová chirurgia

V rámci jednodňovej chirurgie u nás môžete podstúpiť v celkovej anestézii operácie varikokély aj hydrokély, tzv. vodného pruhu. Ale podľa vašich individuálnych potrieb rovnako aj vazektómiu, frenulotómiu či obriezku. K dispozícii máme modernú a kvalitne vybavenú operačnú sálu, ako aj dospávacie izby. V prípade celkovej anestézie je potrebné okrem konzultácie absolvovať aj predoperačné vyšetrenia, ktoré vám tiež zabezpečíme u nás.

Všetky vyšetrenia a zákroky u nás absolvujete bez stresu, s objednaním na presný čas v príjemnom prostredí a so starostlivosťou od vysoko odborného personálu.

 

Kto sa o vás postará?

Máme za sebou bohaté skúsenosti. Na našej špecializovanej urologickej klinike budete v rukách skúseného tímu pod vedením špecialistu MUDr. Petra Blaška, ktorý má za sebou takmer 20-ročnú diagnostickú a operačnú prax. MUDr. Filip Macášek je atestovaný urológ, ktorý sa u nás špecializuje na ošetrenia rázovou vlnou. Ak by vám viac vyhovovala lekárka, vyšetriť vás môže MUDr. Andrea Sušková.

Prečo práve naša súkromná urologická ambulancia?

Naša urologická ambulancia vám ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú, bezpečnú a efektívnu liečbu.

✓ Individuálny prístup: Všetky zákroky, vyšetrenia či prehliadky vykonávame s dôrazom na  individuálnu starostlivosť, ktorá je prispôsobená vašim potrebám.

✓ Široký rozsah služieb: U nás môžete absolvovať preventívnu prehliadku, odborné vyšetrenia, diagnostiku, ale aj rôzne druhy špecializovaných zákrokov. Všetko pod jednou strechou.

✓ Špičkový tím: Skúsený tím našej urologickej ambulancie vedie urológ špecialista MUDr. Peter Blaško.

✓ Komfort a diskrétnosť: Súkromná urologická ambulancia znamená koniec dlhým čakacím dobám a zdieľaniu čakárne s veľkým počtom pacientov. U nás máte zaručenú diskrétnosť a pohodlie počas celého procesu liečby.

✓ Objednanie na presný termín: Vyhnite sa stresu z čakaniu a ušetrite čas. Stačí sa objednať na konkrétny termín.

✓ Viac ako len bežné vyšetrenia: Naša urologická ambulancia poskytuje bežné vyšetrenia, ale aj špeciálnymi chirurgické výkony, ktoré prebiehajú v lokálnej alebo celkovej anestézii 

✓ Blízko k vám: Dobrou dostupnosťou sa môže pochváliť aj naša súkromná urologická ambulancia. Žilina je totiž pre mnohých dostupnejšia ako Bratislava či iné väčšie mestá.

 

Objednajte sa a presvedčte sa o kvalite našej urologickej ambulancie na vlastnej koži!