Darujte
zdravie

O nás

Miesto, kde znovu
nájdete zdravie a krásu...

doktormoje bio
PETER BLAŠKO
urológ špecialista
doktor
MUDr. PETER BLAŠKO
urológ špecialista
Som atestovaný lekár so špecializáciou urológ. Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som nastúpil na Urologické oddelenie FNsP Trenčín a neskôr do FNsP Žilina. Špecializačnú skúšku z Urológie som dokončil na SZU v Bratislave pod vedením zrejme najväčšej urologickej osobnosti na Slovensku prof. MUDr. Jána Brezu, DrSc., dr.h.c,. Počas mojej viac ako 17 ročnej urologickej praxe sa pravidelne zúčastňujem domácich aj zahraničných kongresov a stáží v rámci Európskej Urologickej Asociácie. Som členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej urologickej spoločnosti, Spoločnosti pre ultrazvuk v medicíne a držiteľ certifikátu "Intervenčná ultrasonografia v urológii".
Pravidelne vykonávam urologické operácie aj komplikovanejšie endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie sa venujem aj andrológii (problematike starnúceho muža) a oblasti reprodukčnej medicíny.
doktor
FILIP MACÁŠEK
urológ
doktorkamoje bio
TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
doktorka
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
Som atestovaná kožná lekárka so špecializáciou dermatovenerológ, členka Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej lekárskej spoločnosti. Po ukončení štúdia na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine som pôsobila na Dermatovenerologických oddeleniach v nemocnici Nitre a Banskej Bystrici.
Viac ako 10 ročnú prax v estetickej a korektívnej medicíne som absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky). Mala som možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využívam a kombináciou rôznych techník sa snažím o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov. Špecializujem sa na estetickú medicínu, preto sa pravidelne zúčastňujem na zahraničných kongresoch a školeniach, najmä na svetovo najuznávanejších Dubai Derma a AMWC Monako. Tam čerpám cenné informácie od odborníkov z celého sveta, vďaka čomu môžem pracovať podľa najnovších svetových trendov.
doktorka
DOMINIKA CIBULKOVÁ
dermatológ
doktormoje bio
DMYTRO BABČUK
Zubný lekár
doktor
Dr. Dmytro Babčuk
Zubný lekár
Som zubný lekár, registrovaný v Slovenskej komore zubných lekárov. Od roku 2012 som pôsobil na chirurgickom oddelení krajskej stomatologickej polikliniky a neskôr na súkromnej stomatologickej klinike v Žiline. Od roku 2014 sa špecializujem na mikrochirurgickú endodonciu a prácu s operačným mikroskopom.
Absolvoval som pracovné stáže a školenia pod vedením popredného českého odborníka v oblasti mikrochirurgickej endodoncie a dentálnej implantológie MUDr. Jiřího Škrdlanta - prvého lekára, ktorý začal v Českej republike používať operačný mikroskop v stomatológii. Hovorím slovensky, anglicky, rusky a ukrajinsky.
sestrička
LENKA STRAPKOVÁ
biomedicínsky špecialista
sestrička
LENKA HODASOVÁ
zdravotná sestra
sestrička
ALENKA RATULOVSKÁ
zdravotná sestra
sestrička
MÁRIA KUBIČKOVÁ
zdravotná sestra
asistentka zubára
LENKA ĎURANOVÁ
recepčná
BARBORKA ŠŤASTNÁ
manažérka recepcie
recepčná
NIKOLA BAKUSOVÁ

Urologická klinika

Súčasťou Kliniky Zdravia je aj špecializovaná urologická klinika, ktorú vedie MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 17-ročnou diagnistickou a operatérskou praxou.
Objednáme vás na presný deň a hodinu a privítame vás v príjemných a atraktívnych priestoroch. Ich súčasťou je moderná zákroková sála, sonograf a fokusovaná rázová vlna.
Navštívte nás, ak vás trápi erekcia, ak máte problém s uzdičkou, prípadne chcete podstúpiť odstránenie plodnosti u mužov (vazektómia) alebo stále populárnejšiu obriezku (cirkumcízia). Radi vám však pomôžeme s akýmkoľvek iným zdravotným či estetickým urologickým problémom.

Dermatologická ambulancia

Na klinike prevádzkujeme aj moderne vybavenú súkromnú dermatologickú ambulanciu. Používame tie najmodernejšie technológie, vďaka ktorým vám dokážeme ponúknuť nadštandardné riešenie vášho kožného problému.
Liečime všetky problémy kože, okrem iných napr. akné, bradavice, znamienka, výrastky, rozšírené cievky či ekzém. Naším cieľom je, aby ste mali zdravú pokožku. Keďže práve koža je najväčší orgán ľudského tela a chráni nás pred vonkajším svetom, mali by sme jej venovať dostatočnú pozornosť.
Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť "na vlastnej koži".

Estetická klinika

Ak je vašou prioritou krása, na Klinike Zdravia budete v tých správnych rukách. Moderné pokroky v estetickej medicíne nám už dnes umožňujú spomaliť starnutie či omladiť pokožku.
Naše špičkové technológie vám pomôžu znovu získať sebavedomie a zároveň si starostlivosť o pokožku užiť v maximálnej možnej pohode. Mnohé zákroky sú neinvazívne a majú výborné výsledky. Dokážeme vám pomôcť s problémami ako vrásky, celulitída, nežiaduce ochlpenie, jazvy, škvrny, strie či poklesnuté kontúry tváre.
Netrápte sa s tým, čo sa dá riešiť. Pomôže moderná estetická medicína a tím Kliniky Zdravia.

Alergologická ambulancia

Za problémy s pokožkou často môžu alergie. Možno ste o tom ani nevedeli a vaše ekzémy, svrbenie a začervenanie, vyrážky na koži, prípadne až žihľavku (urticaria), opuch alebo anafylaktický šok môže spôsobovať alergia. Aj preto si u nás na klinike našla svoje miesto okrem dermatológie a estetiky aj moderná kožná alergologická ambulancia.
Ako vám pomôžeme? V prvom rade vám spravíme alergologické testy, ktoré odhalia precitlivenosť na chemické látky z kozmetiky alebo čistiacich prostriedkov, ktoré bežne nájdeme v našom okolí. Ak sa alergia testami potvrdí, lekár s vami nastaví liečbu tak, aby vaša pokožka už netrpela.

Zubná ambulancia

Máte problém so zubami? Naša špičkovo vybavená ambulancia v moderných priestoroch Kliniky Zdravia ponúka širokú škálu stomatologických služieb, zákrokov a protetických náhrad. Profesionalita a individuálny prístup ku každému klientovi sú u nás samozrejmosťou. Pod zväčšovacou optikou vykonávame ošetrenia zubných kazov, endodontické ošetrenia a rekonštrukcie zubov, pričom veľký dôraz kladieme aj na prevenciu stomatologických ochorení. Snažíme sa klientom pomáhať prekonať strach z návštevy zubného lekára, ktorý často vedie k odkladom potrebných návštev zubnej ordinácie. Príďte skôr, než bude neskoro, a presvedčte sa, že návšteva zubára môže byť príjemná.

Prečo Klinika Zdravia v Žiline?
medzinárodné skúsenosti
krátke čakacie doby
najnovšie trendy
najmodernejšie vybavenie
Vyšetrenia okrem akútnych stavov sú len na vopred objednaný termín objednajte sa na 0950 526 846

Zmluvné poisťovne

Nadštandardná súkromná zdravotná starostlivosť vôbec nemusí byť drahá. Hoci nie sme zmluvným partnerom žiadnej poisťovne, nemusíte sa báť, že u nás necháte závratné sumy.
Úvodné vyšetrenie a nastavenie na liečbu stojí od 17 €, táto cena navyše zahŕňa objednanie bez čakania na konkrétny termín, a to aj v poobedňajších hodinách.
Ak sa pýtate, prečo vlastne nemáme zmluvy s poisťovňami, odpoveď je pomerne jednoduchá. Mnohé kvalitné vyšetrenia a zákroky ako napr. digitálna dermatoskopia, odstránenie cievok laserom, bezbolestné a šetrné vyrezanie znamienok laserovým nožom či liečbu erekcie fokusovanou rázovou vlnou totiž poisťovne na Slovensku vôbec nepreplácajú. Podobne je to aj s liekmi. Existujú základné lieky, ktoré poisťovňa prepláca, a preto ich zmluvní lekári predpisujú. A potom sú tu nadštandardné možnosti liečby, ktoré zdravotné poisťovne nepreplácajú, aj keď môžu výrazne skrátiť liečbu a zlepšiť zdravotný stav pacienta.
Koľko to teda u nás stojí? Všetky ceny ošetrení a zákrokov nájdete v príslušných sekciách nášho webu. U nás na Klinike Zdravia veríme v transparentné ceny a v to, že do zdravia sa oplatí investovať.

Fotogaléria priestorov