Darujte
zdravie

Klinika Zdravia v Žiline

Postaráme sa
o vás a vašich blízkych

Spájame profesionálov pod jednou strechou na mieste, kde znovu nájdete zdravie a krásu.
doktormoje bio
PETER BLAŠKO
urológ špecialista
doktor
MUDr. PETER BLAŠKO, MPH
urológ špecialista
Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som ako mladý lekár nastúpil na urologické oddelenie FNsP Trenčín, kde som pôsobil až do júna 2005. Od júla 2005 až dodnes pracujem aj na urologickom oddelení FNsP Žilina, v roku 2008 som získal atestáciu v odbore urológia. Od roku 2016 pôsobím ako súkromný, nezmluvný urológ aj na "viac odborovej" Klinike Zdravia v Žiline.
Na mojom domácom, koncovom urologickom pracovisku pravidelne vykonávam otvorené urologické operácie, ako aj komplikované endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie mi je dlhodobo blízka aj téma Andrológie (problematika starnúceho muža). Som členom Slovenskej Urologickej Spoločnosti (SUS) ako aj Európskej Urologickej Spoločnosti (EAU), pravidelne sa zúčastňujem domácich aj zahraničných kongresov. V rokoch 2018 - 2021 som absolvoval 3 ročné, nadstavbové špecializačné štúdium na Fakulte Verejného Zdravotníctva SZU v Bratislave so zameraním na manažment a riadenie v oblasti zdravotníctva, štúdium som úspešne ukončil vo februári 2022 titulom MPH - Master of Public Health. (Odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve).
Som šťastne ženatý, mám 2 deti, manželka je detská lekárka.
doktor
FILIP MACÁŠEK
urológ špecialista
doktorka
ANDREA SUŠKOVÁ
urologička
sestrička
ALENKA RATULOVSKÁ
zdravotná sestra
sestrička
LENKA STRAPKOVÁ
biomedicínsky špecialista
sestrička
MÁRIA RADEKOVÁ
zdravotná sestra
sestrička
BARBORA BAJOVÁ
praktická sestra
recepčná
NIKOLA BUZNOVÁ
recepčná
RENÁTA JEŽÍKOVÁ
recepčná
JANA TEPLIČANCOVÁ
manažérka kliniky
BARBORA ŠŤASTNÁ
Klinika Zdravia to je:

Urologická klinika

Špecializovaná urologická klinika s diskrétnym a odborným prístupom. Preto nemusíte mať obavy z urologického vyšetrenia. Postaráme sa aj o preventívne prehliadky či urologické zákroky v lokálnej aj celkovej anestézii.
Dermatologická klinika

Ak potrebujete skorý termín na kožné vyšetrenie alebo zákrok, máme pre vás k dispozícii 3 nadštandardné dermatologické (kožné) ambulancie vybavené inovatívnymi laserovými technológiami, navyše s lekárkami s ľudským prístupom.

VIAC na: www.dermatologicka-klinika.sk


Estetická klinika

Pre prirodzené dozrievanie do krásy a spomalenie starnutia je vám na Klinike Zdravia k dispozícii bezpečná estetická medicína a lekárska kozmetika s účinnými pristrojovymi ošetreniami.

VIAC na: www.esteticka-klinika.sk


Rodinná zubná klinika

Postaráme sa aby vás zuby neboleli. U nás na zubnej klinike rodinného typu v troch ambulanciách nájdete všetko potrebné pre zdravé zuby pod jednou strechou. Zubára pre dospelých aj deti a bezbolestnú dentálnu hygienu.

VIAC na: www.dentalna-klinika.sk


Klinika jednodňovej chirurgie

Klinika jednodňovej chirurgie kde sa postaráme aby ste sa dobre zobudili v prítomnosti vašich blízkych a boli rýchlo naspäť doma. Pomôžeme vám s rôznymi zákrokmi v lokálnej aj celkovej anestézii v odboroch chirurgia, proktológia, plastická chirurgia, urológia a iných.

VIAC na: www.jednodnova-chirurgia-zilina.sk

Fotogaléria