Darujte
zdravie

O nás

Miesto, kde znovu
nájdete zdravie a krásu...

Urologická klinika

Nielen pokožka a alergie, ale aj moderná urológia. Súčasťou RYANT clinic je aj špecializovaná urologická klinika, ktorú vedie MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 13-ročnou diagnistickou a operatérskou praxou.
Objednáme vás na presný deň a hodinu a privítame vás v príjemných a atraktívnych priestoroch. Ich súčasťou je moderná operačná sála a vlastný sonograf.
Navštívte nás, ak vás trápi erekcia, ak máte problém s uzdičkou, prípadne chcete podstúpiť odstránenie plodnosti u mužov (vazektómia) alebo stále populárnejšiu obriezku (cirkumcízia). Radi vám však pomôžeme s akýmkoľvek iným zdravotným či estetickým urologickým problémom.

Dermatologická ambulancia

Súčasťou RYANT clinic je aj moderne vybavená súkromná dermatologická ambulancia. Používame tie najmodernejšie technológie, vďaka ktorým vám dokážeme ponúknuť nadštandardné riešenie vášho kožného problému.
Liečime všetky problémy kože, okrem iných napr. akné, bradavice, znamienka, výrastky, rozšírené cievky či ekzém. Naším cieľom je, aby ste mali zdravú pokožku. Keďže práve koža je najväčší orgán ľudského tela a chráni nás pred vonkajším svetom, mali by sme jej venovať dostatočnú pozornosť.
Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť "na vlastnej koži".

Estetická klinika

Ak je vašou prioritou krása, v RYANT clinic budete v tých správnych rukách. Moderné pokroky v estetickej medicíne nám už dnes umožňujú spomaliť starnutie či omladiť pokožku.
Naše špičkové technológie vám pomôžu znovu získať sebavedomie a zároveň si starostlivosť o pokožku užiť v maximálnej možnej pohode. Mnohé zákroky sú neinvazívne a majú výborné výsledky. Dokážeme vám pomôcť s problémami ako vrásky, celulitída, nežiaduce ochlpenie, jazvy, škvrny, strie či poklesnuté kontúry tváre.
Netrápte sa s tým, čo sa dá riešiť. Pomôže moderná estetická medicína a tím RYANT clinic.

Alergologická ambulancia

Za problémy s pokožkou často môžu alergie. Možno ste o tom ani nevedeli a vaše ekzémy, svrbenie a začervenanie, vyrážky na koži, prípadne až žihľavku (urticaria), opuch alebo anafylaktický šok môže spôsobovať alergia. Aj preto si u nás v RYANT clinic našla svoje miesto okrem dermatológie a estetiky aj moderná kožná alergologická ambulancia.
Ako vám pomôžeme? V prvom rade vám spravíme alergologické testy, ktoré odhalia precitlivenosť na chemické látky z kozmetiky alebo čistiacich prostriedkov a reagujú aj na najčastejšie potravinové alergény, ktoré bežne nájdeme v našom klimatickom pásme. Ak sa alergia testami potvrdí, lekár s vami nastaví liečbu tak, aby už vaša pokožka netrpela.

Prečo Ryant Clinic?
medzinárodné skúsenosti
krátke čakacie doby
najnovšie trendy
najmodernejšie vybavenie
Vyšetrenia okrem akútnych stavov sú len na vopred objednaný termín objednajte sa na 0950 526 846

Zmluvné poisťovne

Nadštandardná súkromná zdravotná starostlivosť vôbec nemusí byť drahá. Hoci nie sme zmluvným partnerom žiadnej poisťovne, nemusíte sa báť, že u nás necháte závratné sumy.
Úvodné vyšetrenie a nastavenie na liečbu stojí 17 €, táto cena navyše zahŕňa objednanie bez čakania na konkrétny termín, a to aj v poobedňajších hodinách.
Ak sa pýtate, prečo vlastne nemáme zmluvy s poisťovňami, odpoveď je pomerne jednoduchá. Mnohé kvalitné vyšetrenia a zákroky ako napr. digitálna dermatoskopia, odstránenie cievok laserom či bezbolestné a šetrné vyrezanie znamienok laserovým nožom totiž poisťovne na Slovensku vôbec nepreplácajú. Podobne je to aj s liekmi. Existujú základné lieky, ktoré poisťovňa prepláca, a preto ich zmluvní lekári predpisujú. A potom sú tu nadštandardné možnosti liečby, ktoré zdravotné poisťovne nepreplácajú, aj keď môžu výrazne skrátiť liečbu a zlepšiť zdravotný stav pacienta.
Koľko to teda u nás stojí? Všetky ceny ošetrení a zákrokov nájdete v príslušných sekciách nášho webu. V RYANT clinic veríme v transparentné ceny a v to, že do zdravia sa oplatí investovať.

Fotogaléria priestorov